pellet
brykiet

PELLET

Pellet Łódź, Zgierz i okolice to wysokiej jakości, nowoczesne paliwo z biomasy przeznaczone do efektywnego ogrzewania domów, mieszkań, biur, lokali usługowych czy też innych obiektów/pomieszczeń. Mimo iż prezentowane rozwiązanie dostępne jest na rodzimym rynku od niedawna, nie da się ukryć, iż jest ono jednym z lepszych tego rodzaju. 

Ekologiczny pellet podbił serca mieszkańców Europy Zachodniej. Paliwo o zwiększonej efektywności, a zarazem niskiej cenie, sprzyja wygodnemu (bez konieczności sprzątania nadmiaru popiołu), przyjaznemu dzieciom (ekologiczne, a co za tym idzie, bezpieczne również dla najmłodszych i zwierząt), ekologicznemu (z korzyścią dla środowiska) eksploatowaniu w niemal dowolnym miejscu. Dostarczamy wysokiej jakości pellet Łódź, Zgierz oraz na terenie całego województwa łódzkiego.

Alternatywa dla klasycznych źródeł energii?
Pellet – nowoczesne i ekologiczne podejście do kwestii ogrzewania

SPRZEDAŻ PELLETU ŁÓDŹ, ZGIERZ

Sprzedaż pelletu Łódź, Zgierz i okolice to nasza specjalność. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo wysokiej jakości paliwo z biomasy – w pełni ekologiczny, a co za tym idzie, bezpieczny dla zdrowia i życia (dzieci, dorosłych, seniorów, zwierząt i osób chorych) pellet. Prezentowane przez nas paliwo charakteryzuje się wysoką jakością, a zarazem niską, atrakcyjną cenę. Te niezawodne źródło energii doskonale sprawdzi się zarówno na potrzeby Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych.

pellet łódź pellet zgierz

Pellet LAVA

Pellet LAVA to wysoka jakość ogrzewania, którą możemy zagwarantować dzięki wykorzystywaniu do produkcji własnych trocin, nad których jakością i składem sprawujemy pełną kontrolę. 

Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie trociny z drzew iglastych (sosna, świerk) które charakteryzują się bardzo dobrą spoistością, zaś wyprodukowany z nich pellet – jasną barwą.
Popularnie stosowana suszarnia bębnowa w której temperatura suszenia wynosi około 400ºC została zastąpiona przez nowoczesną suszarnię taśmową w której temperatura wynosi do 100ºC.

Efekt: unikamy nadpalenia materiału, jak również zanieczyszczenia go sadzą czy spalinami. Lepiszcze nie zostaje wypalone, co sprzyja procesowi granulowania.

Przyjazny środowisku

LAVA jest przyjazny środowisku – emisja CO2 w czasie spalania jest równa ilości CO2 pochłoniętego przez roślinę w czasie jej wzrostu co oznacza, że do atmosfery nie jest emitowana dodatkowa ilość CO2.

Wysoka jakość

Stałe kontrole pozwalają zachować wysoką jakość produktu.

pellet zgierz

Pellet Olimp

Pellet Olimp to nowoczesne, ekologiczne paliwo stosowane jest przez wymagających odbiorców do ogrzewania domów, pomieszczeń mieszkalnych, zakładów produkcyjnych – zwłaszcza zlokalizowanych w centrach miast i specjalnych strefach ochronnych.

Z powodzeniem zastępuje: ekogroszek, koks, węgiel i miał węglowy, gaz i olej opałowy.

Produkt jest wyjątkowo wygodny w stosowaniu przez użytkownika oraz przyjazny dla środowiska zapewniając komfort sąsiedztwu i otoczeniu.

Przyjazny środowisku

OLIMP jest przyjazny środowisku – emisja CO2 w czasie spalania jest równa ilości CO2 pochłoniętego przez roślinę w czasie jej wzrostu co oznacza, że do atmosfery nie jest emitowana dodatkowa ilość CO2.

Wysoka jakość

Stałe kontrole pozwalają zachować wysoką jakość produktu. Pellet Olimp, jako pierwszy w Polsce, otrzymał certyfikat ENPlus A1.